sobota, 31 stycznia 2015

Koloryzacja włosów...

Cześć wszystkim

Dzisiaj chce wam przybliżyć moje kolory włosów jakie miałam do tej pory. 

Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond (zdj nr.1) 
Opowiem wam jak zaczęła się moja przygoda z farbowaniem włosów w 2011 roku w wakacje 
zrobiłam sobie szamponem koloryzującym czerwone włosy (niestety nie posiadam zdjęcia) Ten kolor miał się zmyć  po ośmiu myciach, ale niestety do tego czasu znudziły mi się te czerwone i postanowiłam , że zrobię sobie blond , a co najlepsze zrobiłam to farbą. Pamiętam jaka byłam podekscytowana, że będę jasną blondynką itd. Czekałam z niecierpliwością, aż umyje włosy i zobaczę piękny efekt. Jednak nie było tak pięknie jak sobie to wyobrażałam, gdy zobaczyłam moje włosy, to zaczęłam płakać... Wyszedł mi jakiś róż pomieszany z żółtym , a dlaczego? Dlatego, że szamponetka nie zdąrzyła się całkiem spłukać, a Asia postanowiła zrobić sobie blond . Na szczęście to były wakacje więc nie chodziłam do szkoły, ale wszystko co dobre szybko się kończy tak więc przed rozpoczęciem roku postanowiłam iść do fryzjera. Fryzjer mi średnio pomógł, ponieważ rozjaśnił lekko te włosy i wyglądało to jeszcze gorzej.. Po jakimś czasie zafarbowałam się na brązowo  i wtedy już było ok , W 2013 roku z tego co pamiętam pod koniec kwietnia zaszalałam i zafarbowałam się na  rude (zdj nr.2) Później znowu stwierdziłam, że chce blond ale bardziej naturalne (zdj nr. 3, 4  od góry). Na bierzmowanie w kwietniu 2014, rozjaśniłam na jasny blond, a w lipcu 2014 jeszcze bardziej (zdj nr. 3) , ale jakoś w połowie sierpnia zrobiłam ciemny blond z jasnym ombre . Aktualnie mam odcień blondu  z ciemniejszymi pasemkami (zdj nr.4)

                                                                           
                                                                               2011

2013


2014



2015