poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Witam

 Ehh zapewne wiecie jak to jest nieszczęśliwie się zakochać. Niestety widocznie każdego to musi spotkać, aby w końcu odnaleźć prawdziwe szczęście. Trzeba się cieszyć z tego , że przeżyło się niesamowite chwile z osobą, która była dla nas bardzo ważna i być może po rozstaniu  jest nadal. Mimo wszystko warto się pozbierać i cieszyć się życiem, bo żyjemy w końcu raz i więcej taka szansa się nie powtórzy 



                                        https://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I


Kiedy najdzie mnie wena, siadam i zaczynam pisać,.. Wiersze, opisy i piosenki 
Dzisiaj podzielę się z wami tym oto tekstem ;)

Pamiętasz skarbie kiedy się poznaliśmy
Jak nasze serca zaczęły mocniej bić
To pierwsze spotkanie już coś oznaczało
Nie wiem dlaczego teraz tak się stało,
Jesteśmy razem, ale jakbyśmy nie byli
Czy to ma sens? Pasuje byśmy się zastanowili
Bo to wszystko naprawdę mnie przerasta
A to jest twoja ostatnia szansa
Lecz nie widać poprawy z twojej strony
Inicjatywy brak , czy  jesteś niewidomy?
Nie kłócimy się lecz ciągle unikamy
Przecież byłeś tylko mój , kochany
Bo kobieta to jest świętość zapamiętaj te słowa
Drogocenna wartościowa tak to własnie ona
Jesteś młody nie znasz się na kobietach
Być może do młodości nie potrzeba Ci miłości
Kobiety się kocha, słucha
A nie jedna przez Ciebie po nocach szlocha
Ogarnij się w końcu i zacznij doceniać
Bo tworzysz pusty poemat
gdzie mnie nie ma, a jest wokół ciebie
garstka ludzi która przychodzi
kiedy im się po prostu nudzi
Był moment kiedy mówiłeś , że kochasz
Choć nie znałeś wartości tego słowa
Ja wierzyłam i cieszyłam się
Teraz tego nie ma i jest ciemno wokół mnie
Kiedy powrócisz powiem Kocham Cię
I odejdę w spokoju w ciche miejsce
Gdzie będę ja i moje złamane serce


                                          https://www.youtube.com/watch?v=9UB5lY-1EIA