niedziela, 23 lutego 2014

Przyjaźń....


W dzisiejszym poście chciałabym napisać o przyjaźni ;)
 Każdy powinien mieć taką osobę:

Której możesz powiedzieć wszystko,
Której możesz zaufać,
Która Ci zawsze pomoże w trudnych sytuacjach,
Która zawsze stanie po twojej stronie,
Która nie pozwoli, aby działa Ci się jakakolwiek krzywda,
Która będzie wobec Ciebie bardzo szczera dzięki czemu będziesz mógł coś zmienić,
Która powie Ci, żebyś się nie poddawał/a,
Która zawsze Cię wysłucha,
Która nie będzie zazdrosna o to, że kupiłaś/eś Sobie nowe buty, czy też nową bluzę,
Która nie odwróci się od Ciebie kiedy zrobią to inni,
Która Ci zawsze doradzi w sprawach sercowych, powie Ci "On/ona nie jest Ciebie wart/a" ,
Która zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji,
Która kiedy będzie trzeba postawi Cię do pionu i powie Ci "Ogarnij się!!! Co Ty w ogóle, wyprawiasz!" , a nie będzie patrzyła jak się poniżasz! ,
Przy której możesz wyrazić swój smutek poprzez łzy,
Z która będziesz miał niezapomniane wspomnienia do końca życia,
Kiedy zadzwonisz do niej o późnej porze, to wysłucha Cię choćby nawet z zamkniętymi oczami.

Osoby które znaleźli prawdziwego przyjaciela są szczęściarzami


Ja osobiście mam osobę, z którą znam się odkąd pamiętam. wiem, że jej mogę zaufać... Dużo się zmieniło do tego czego, ale nigdy nie miałyśmy bardzo dużych kłótni i nigdy nie zawiodłyśmy się na Sobie w bardzo dużym stopniu... .. Nie raz miałyśmy bardzo śmieszne kłótnie, z których się teraz śmiejemy, mamy ze Sobą bardzo dużo wspaniałych wspomnień ponieważ jakby nie było znamy się 16 lat, kiedyś się bawiłyśmy w piaskownicy, a teraz chodzimy razem na imprezy
Przedstawiam wam Zuzannke :)












Więc jeżeli macie taką możliwość, to  ceńcie swojego prawdziwego przyjaciela! <3



                                                          

czwartek, 6 lutego 2014

Miłość...

Witam 

Chciałabym was przenieść w fajny stan wydaje mi się, że uwielbiany przez każdego . 'Stan Miłości'

 Czy byliście już w kimś zakochani? Czy będąc z tą osobą  cały świat był dla was rajem, w którym czuliście się jak anioły? Czy, gdy okazywaliście Sobie uczucia,  to zapominaliście o wszystkim  i wszystkich, a także wczuwaliście się w Siebie? Odpowiedź na, to pytanie pozostawiam właśnie każdemu z Was ;)
   Moim zdaniem podstawową cechą w związku powinno być Zaufanie ... Nie powinniśmy być zazdrośni o naszego chłopaka/dziewczynę, jeśli mu/jej ufamy i wiemy, że jesteśmy dla niego/niej bardzo ważni..
Każdy powinien mieć przy Sobie osobę na widok, której serce będzie mu mocniej bić..  Lecz różnie, to bywa.. Niektórzy  nie chcą mieć, bo uważają, że są szczęśliwi będąc samemu, nie chcą  znowu rozczarowań, bądź  nie mają czasu na związek... Wystarczy tylko chcieć...
 Czasem jest tak, ze początki związku są wymarzone, a później się wszystko może zmienić.
Jeden dzień może rozwalić nam cały nasz związek w ten sposób, że osoba Ci bardzo bliska, która była dla Ciebie całym światem staje się Twoim wrogiem.. Jeżeli  kochałeś/kochałaś bardzo mocno będziesz przeżywał/a ogromny smutek i żal po rozstaniu, jednak wszystko  zależy od wrażliwości, każdego z nas.
Zdarza się tak, że idąc ulicą spotykasz kiedyś Ci bardzo bliską osobę dla której byłeś/aś w stanie zrobić wszystko, a  mijacie się po prostu bez słowa... To jest wtedy bardzo dziwny moment, w którym przypominamy Sobie o tych cudownych  chwilach spędzonych właśnie razem..
Koniec związku niekoniecznie musi oznaczać koniec znajomości ... Możemy się z tą osobą po prostu zaprzyjaźnić jeśli jej ufamy i wiemy, że nadal  możemy powierzyć jej własne sekrety.. Jeśli się jest w związku przez długi czas wiadome, że te uczucia szybko nie odejdą, jednak, jak chcemy się zaprzyjaźnić z tą osobą, to  wydaje mi się, że powinno minąć trochę czasu , powinniśmy przez chwile o Sobie zapomnieć i przyzwyczaić się do życia bez 'drugiej polówki'.
Istnieją też tacy , którzy po rozstaniu obgadują , zdradzają 'sekrety' wymyślają różne historyjki, tym oto sposobem chcą nam sprawić ogromny ból... Moim zdaniem nie należy odwdzięczać się tym samym, bo to źle  wtedy świadczy o nas. Powinniśmy olać, to z góry na dół! Prędzej czy później już mu/jej się znudzi, bo będzie widział/a, że Ty na, to po prostu nie reagujesz i jego/jej słowa są dla Ciebie niczym. :)
      Bywa też tak, że niektóre osoby nie chcą, aby Ci się ułożyło w sprawach sercowych..... I próbują w różny sposób wpajać Ci do głowy, że ta osoba jest 'taka, taka i taka'.
Uwierzcie mi, że nie należy brać tego jakoś pod uwagę, jeśli nie znacie tej osoby jakoś bardzo to po prostu powinniście ją poznać, a nie słuchać tego co inni o niej mówią... Mogą, to być zwykłe plotki, bądź objawy zazdrości, żeby wam się nie ułożyło . :)

Jeśli Wam na kimś  zależy, to naprawdę warto walczyć, bo można przeżyć niesamowite momenty i chwile w swoim życiu, właśnie dzięki tej drugiej osobie, a w końcu żyje się raz! Więc kochajcie, bo  wszyscy mamy prawo do szczęścia!!! <3


  • Miłość jest jak narkotyk. Na początku od­czu­wasz eufo­rię, pod­da­jesz się całko­wicie no­wemu uczu­ciu. A następne­go dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jed­nak poczułeś już jej smak i wie­rzysz, że będziesz mógł nad nią pa­nować. Myślisz o ukocha­nej oso­bie przez dwie mi­nuty, a za­pomi­nasz o niej na trzy godzi­ny. Ale z wol­na przyz­wycza­jasz się do niej i sta­jesz się całko­wicie za­leżny. Wte­dy myślisz o niej trzy godzi­ny, a za­pomi­nasz na dwie mi­nuty. Gdy nie ma jej w pob­liżu - czu­jesz to sa­mo co nar­ko­mani, kiedy nie mogą zdo­być nar­ko­tyku. Oni kradną i po­niżają się, by za wszelką cenę dos­tać to, cze­go tak bar­dzo im brak. A Ty jes­teś gotów na wszys­tko, by zdo­być miłość. – Paulo Coelho                               
https://www.youtube.com/watch?v=6QyAGNCdU3U