czwartek, 26 lutego 2015

Czas na zmiany..

Dzisiaj chcę wam udzielić kilka rad jak zaakceptować samą siebie..
Sama kiedyś nie akceptowałam siebie miałam wiele kompleksów i nie podobałam się sobie, ale starałam się na tym pracować i mi się udało.


-Jeżeli nie czujesz się piękna zmień to, wystarczy dobrze dobrany kosmetyk i wykonany makijaż, zmiana włosów itd. Dbaj o siebie i o swoją urodę ponieważ to pomoże Ci pokochać samą siebie i pozbędzie Cie kompleksów
- Spędzaj aktywnie czas, zamiast siedzieć  w domu przed komputerem wyjdź na dwór, pójdź na spacer i zaczerpnij świeżego powietrza. Wyjdź do ludzi i CIESZ SIĘ ŻYCIEM
- Posłuchaj rad najbliższych, czasem są przydatne
- Zamiast użalać się nad swoją figurą zmień to. Zacznij jeść zdrowo, ćwicz choćby nawet w domu przez 30 min . Polecam ćwiczenia z Mel-B są fantastyczne i dają niesamowite efekty

Wszystko zależy od Ciebie, sama decydujesz jaką osobą jesteś !

 Chciałabym wam przedstawić mała zmianę wyglądu mojej przyjaciółki Moniki.
Monika ma duże kompleksy i nie akceptuje swojej urody, dlatego doszłam do wniosku, że jej pomogę pokochać samą siebie . I w połowie się udało lecz przed nami jeszcze trochę pracy oto pierwsze efekty .




1 komentarz:

  1. Sama decydujesz jaka jesteś! Dokładnie! I sama decydujesz o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie i czy będziesz szczęśliwa :)
    Obserwuje i zapraszam do siebie :)
    http://blue-berryxx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Czekam na wasze opinie ;)