Chciałabym was przenieść w fajny stan wydaje mi się, że uwielbiany przez każdego . 'Stan Miłości'
Czy byliście już w kimś zakochani? Czy będąc z tą osobą cały świat był dla was rajem, w którym czuliście się jak anioły? Czy, gdy okazywaliście Sobie uczucia, to zapominaliście o wszystkim i wszystkich, a także wczuwaliście się w Siebie? Odpowiedź na, to pytanie pozostawiam właśnie każdemu z Was ;)
Moim zdaniem podstawową cechą w związku powinno być Zaufanie ... Nie powinniśmy być zazdrośni o naszego chłopaka/dziewczynę, jeśli mu/jej ufamy i wiemy, że jesteśmy dla niego/niej bardzo ważni..
Czasem jest tak, ze początki związku są wymarzone, a później się wszystko może zmienić.
Jeden dzień może rozwalić nam cały nasz związek w ten sposób, że osoba Ci bardzo bliska, która była dla Ciebie całym światem staje się Twoim wrogiem.. Jeżeli kochałeś/kochałaś bardzo mocno będziesz przeżywał/a ogromny smutek i żal po rozstaniu, jednak wszystko zależy od wrażliwości, każdego z nas.
Zdarza się tak, że idąc ulicą spotykasz kiedyś Ci bardzo bliską osobę dla której byłeś/aś w stanie zrobić wszystko, a mijacie się po prostu bez słowa... To jest wtedy bardzo dziwny moment, w którym przypominamy Sobie o tych cudownych chwilach spędzonych właśnie razem..
Koniec związku niekoniecznie musi oznaczać koniec znajomości ... Możemy się z tą osobą po prostu zaprzyjaźnić jeśli jej ufamy i wiemy, że nadal możemy powierzyć jej własne sekrety.. Jeśli się jest w związku przez długi czas wiadome, że te uczucia szybko nie odejdą, jednak, jak chcemy się zaprzyjaźnić z tą osobą, to wydaje mi się, że powinno minąć trochę czasu , powinniśmy przez chwile o Sobie zapomnieć i przyzwyczaić się do życia bez 'drugiej polówki'.
Istnieją też tacy , którzy po rozstaniu obgadują , zdradzają 'sekrety' wymyślają różne historyjki, tym oto sposobem chcą nam sprawić ogromny ból... Moim zdaniem nie należy odwdzięczać się tym samym, bo to źle wtedy świadczy o nas. Powinniśmy olać, to z góry na dół! Prędzej czy później już mu/jej się znudzi, bo będzie widział/a, że Ty na, to po prostu nie reagujesz i jego/jej słowa są dla Ciebie niczym. :)
Bywa też tak, że niektóre osoby nie chcą, aby Ci się ułożyło w sprawach sercowych..... I próbują w różny sposób wpajać Ci do głowy, że ta osoba jest 'taka, taka i taka'.
Uwierzcie mi, że nie należy brać tego jakoś pod uwagę, jeśli nie znacie tej osoby jakoś bardzo to po prostu powinniście ją poznać, a nie słuchać tego co inni o niej mówią... Mogą, to być zwykłe plotki, bądź objawy zazdrości, żeby wam się nie ułożyło . :)
Jeśli Wam na kimś zależy, to naprawdę warto walczyć, bo można przeżyć niesamowite momenty i chwile w swoim życiu, właśnie dzięki tej drugiej osobie, a w końcu żyje się raz! Więc kochajcie, bo wszyscy mamy prawo do szczęścia!!! <3
- Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. – Paulo Coelho
https://www.youtube.com/watch?v=6QyAGNCdU3U

.jpg)



Super :* :)
OdpowiedzUsuń