W dzisiejszym poście chciałabym napisać o przyjaźni ;)
Każdy powinien mieć taką osobę:
Której możesz powiedzieć wszystko,
Której możesz zaufać,
Która Ci zawsze pomoże w trudnych sytuacjach,
Która zawsze stanie po twojej stronie,
Która nie pozwoli, aby działa Ci się jakakolwiek krzywda,
Która będzie wobec Ciebie bardzo szczera dzięki czemu będziesz mógł coś zmienić,
Która powie Ci, żebyś się nie poddawał/a,
Która zawsze Cię wysłucha,
Która nie będzie zazdrosna o to, że kupiłaś/eś Sobie nowe buty, czy też nową bluzę,
Która nie odwróci się od Ciebie kiedy zrobią to inni,
Która Ci zawsze doradzi w sprawach sercowych, powie Ci "On/ona nie jest Ciebie wart/a" ,
Która zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji,
Która kiedy będzie trzeba postawi Cię do pionu i powie Ci "Ogarnij się!!! Co Ty w ogóle, wyprawiasz!" , a nie będzie patrzyła jak się poniżasz! ,
Przy której możesz wyrazić swój smutek poprzez łzy,
Z która będziesz miał niezapomniane wspomnienia do końca życia,
Kiedy zadzwonisz do niej o późnej porze, to wysłucha Cię choćby nawet z zamkniętymi oczami.
Osoby które znaleźli prawdziwego przyjaciela są szczęściarzami
Ja osobiście mam osobę, z którą znam się odkąd pamiętam. wiem, że jej mogę zaufać... Dużo się zmieniło do tego czego, ale nigdy nie miałyśmy bardzo dużych kłótni i nigdy nie zawiodłyśmy się na Sobie w bardzo dużym stopniu... .. Nie raz miałyśmy bardzo śmieszne kłótnie, z których się teraz śmiejemy, mamy ze Sobą bardzo dużo wspaniałych wspomnień ponieważ jakby nie było znamy się 16 lat, kiedyś się bawiłyśmy w piaskownicy, a teraz chodzimy razem na imprezy
Przedstawiam wam Zuzannke :)
Więc jeżeli macie taką możliwość, to ceńcie swojego prawdziwego przyjaciela! <3



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Czekam na wasze opinie ;)