Dzisiaj napiszę, o tym, że kobiety też mogą spełniać swoją pasję, nawet jeśli wydaje się, że ta dziedzina sportu należy tylko i wyłącznie do mężczyzn.
Niektórzy się dziwią, że dziewczyny lubią piłkę nożną, grają, interesują się nią, chodzą na mecze i kibicują..
Sama od kliku lat w większym stopniu zaczęłam się tym interesować , zawsze lubiłam w nią grać i sprawiała mi ona dużą przyjemność, a także wywierała bardzo duże emocje, aż do dnia dzisiejszego. To jest coś niesamowitego, że wokół jednej piłki tyle się dzieje, ogromne przeżycia i podwyższona adrenalina. Oczekiwanie, aby piłka znalazła się w bramce przeciwnika, a kiedy się już znajdzie, wielka radość i duma w naszym sercu. .Warto przypomnieć, że coraz więcej dziewczyn uczęszcza na mecze, ale większość nawet nie ma pojęcia, jak dany klub któremu kibicują stoi w tabeli, a także nic o nim nie wiedzą. Również robią, to po prostu dla lansu chcąc zaimponować swoim wyglądem zakładając na siebie tonę tapety, z myślą, że poderwą chłopaka, a tak naprawdę piłka ich zbytnio nie interesuję.. Należy pamiętać, że "Stadion to nie wybieg dla modelek i księżniczek lecz miejsce fanatyczek kochających klub nad życie" Mecze, to okazja do dopingowania swojej drużyny, a nie lansowania się po trybunie. Jeżeli nie kochasz tego co robisz, nie ma sensu, abyś robiła to dalej. Są też te prawdziwe, nie sztuczne i nieudawane kobiety, które wiedzą co jest dla nich ważne, co lubią, a czego nie, oddają całe swoje serce będąc na meczu bądź przed telewizorem, grając dają z siebie wszystko, uczą się na błędach, a każda porażka daje im większą motywację do działania, mają bardzo mocny charakter dzięki czemu mogą spełniać swoją pasję!
"Rób to co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to co mówią inni jeśli zaczniesz działać tak jak inni chcą, to będziesz żył nie dla siebie, a dla innych"
Nie marnuj swojego życia na, to by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób, to co kochasz i kochaj, to co robisz!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Czekam na wasze opinie ;)